Skip to content
News 6 + 7 Feb 2027 — Expo Houten

Expo met topfoto’s op Duikvaker | Win je favoriete foto

ReneWeterings foto expo Duikvaker

Kom op Duikvaker naar de foto-expo van DuikeninBeeld met 24 prachtige onderwaterfoto’s. En ook dit keer kun jij een echte Bosman, Weterings of een van de andere foto’s op groot formaat winnen!

DuikeninBeeld en onderwaterfotografen, al sinds het allereerste begin van de leukste website voor en door duikers zijn ze onlosmakelijk met elkaar verbonden. En dat zie je ook dit jaar weer op de stand van DuikeninBeeld!

We hebben opnieuw een vaste expo met foto’s van 24 topfotografen. De rode draad? ‘Herkenbaar’! Niet alleen de foto’s van onderwaterfotografen als René Weterings, Janny Bosman, Thomas Van Puymbroeck, Sander Rietmeyer en nog twintig bekende namen hangen in de expo, ook ‘vertellen’ de fotografen allemaal het verhaal bij hun foto. Kom langs, vergaap je aan de beelden, die ook dit jaar vakkundig door Arca Printers & Supplies zijn verzorgd, en verdiep je in de verhalen.

Maak kans op je favoriete foto!

Prachtige duikfoto’s kijken op zich is al leuk, maar hoeveel leuker is het als je aan het einde van de dag naar huis gaat met echte onderwaterkunst?
De fotografen in de expo geven allemaal een print van hun foto op groot formaat weg: op zaterdag verloten we er 12 en op zondag 12 andere.

Hoe je meedoet?

Heel simpel. Kom naar de stand van DuikeninBeeld, bekijk de foto’s, scan de QR-code en kies je drie favorieten. Aan het einde van de dag (zaterdag 17.15 uur, zondag 16.15 uur) maken we de winnaars bekend. Zorg dat je aanwezig bent want als je binnen 15 seconden na het omroepen van je naam niet naar voren komt, kiezen we een andere winnaar.
Heb je gewonnen, dan krijg je de print meteen mee naar huis!


Foto: René Weterings

Come to Duikvaker

February 6 + 7, 2027 at Expo Houten. Discover the entire diving world under one roof.