Skip to content
News 6 + 7 Feb 2027 — Expo Houten

10 dingen die je moet weten over het duiken in Sharm el Sheik

 Spreker:Mrs Ornella Dittel 

 Over de presentatie 

Sharm el Sheik is weer terug bij de top van duikbestemmingen. Met diverse vluchten vanuit The Netherlands, België en Duitsland laat deze presentatie zien waarom je nu naar Sharm el Sheik op vakantie moet.

Recent zijn er veel ontmoetingen met schildpadden, haaien en roggen naast het standaard aanbod van uitbundig onderwaterleven. Ontdek hoe Camel Dive Club & Hotel Sharm El Sheikh, een van de historische duikpioniers in de Rode Zee, de laatste jaren met minder toeristen maakte tot een kans om milieuvriendelijker te worden. Camel Dive Club verbied nu het gebruik van “single Use Plastic”  in al zijn eet- en drinkgelegenheden in het boetiekhotel voor duikers. 

 Over de spreker 

Na haar afstuderen in Marketing & Communication, ging ze op verschillende locaties wereldwijd aan het werk in het duik toerisme, van haar geboorteland Sardinië (Italië), de Rode Zee, Thailand, Australië, Indonesië naar Mexico. In 2007 verhuisde ze naar Egypte, waar ze momenteel de Sales & Marketing Manager is bij Camel Dive Club & Hotel, in Sharm El Sheikh. Ornella houdt van duiken in warm water, schrijven, reizen, de woestijn, fotografie en leven in een multiculturele omgeving.

Come to Duikvaker

February 6 + 7, 2027 at Expo Houten. Discover the entire diving world under one roof.