Anchor Dive Ligths staat dit jaar weer op Duikvaker. Echter, er is meer nieuws.
Zoals wellicht bekent heeft Anchor Dive Lights in 2017 voet aan wal gezet in Nederland. Sindsdien vertegenwoordigen Frans de Pater en Marjolein van Laere Anchor Dive Lights in Europa. Dat doen zij vanuit hun kantoor in Haarlem. Sinds begin 2020 zijn ze ook distributeur van Cressi-Sub. Door het combineren van deze merken kunnen zij een complete lijn aan duikmaterialen aanbieden.
Helaas staat Cressi-Sub dit jaar niet op Duikvaker. Echter, voor dealers is er wel een plek om al de mooie producten van Cressi-Sub te bekijken. Anchor Dive Light en Cressi Nederland hebben namelijk een gecombineerde showroom geopend in Haarlem.
Naast alle producten voor het duiken, wordt in de showroom ook het Cressi SUP’s (Hydrosport) en Cressi By The Sea assortiment getoond.
De showroom is door alle (potentiele) resellers van Cressi-sub en Anchor Dive Lights te bezoeken. Afspraken kunnen gemaakt worden door een e-mail te sturen naar Frans@subshineseahorse.com of marjolein@sunshineseahorse.com. Of bezoek Anchor Dive Lights op Duikvaker op 2 en 3 april om Frans en Marjolein persoonlijk te spreken.